Nebuďte nešťastná z vašeho poprsí, i po kojení může být sexy

prášky na zvětšení poprsí
prášky na zvětšení poprsí

Maminky, ženy, které odkojily své milované děti, bohužel po ukončení laktace zjišťují, že se jejich prsa markantně změnila… Kde jsou ta pevná, velká, hezká prsa, které jste pyšně vystavovala ve výstřihu, a muži se za vámi ohlíželi…?

Ňadra potřebují s přibývajícím věkem i změnou životního stylu zregenerovat, dodat novou sílu a to ideálně zevnitř i zvenčí. Pomohou vám kvalitní krémy na zpevnění pokožky, sportovní podprsenka, která prsa udrží pěkně pevně a také doplňky stravy. Jedním takovým je BreastExtra, který je k regeneraci prsou víc než vhodný. Nejenže dojde k regeneraci, ale jde o prášky na zvětšení poprsí, které zajistí předejití povadlosti a ochablosti.

Dopřejte prsům správný pohyb, zapojení svalů

Možná tápete v tom, jaké cviky vám zajistí pevná, hezká a dmoucí se prsa. Cviky jsou to přitom skutečně jednoduché, zvládne je každá maminka po ukončeném kojení a není k nim potřeba žádného speciálního nebo cenově náročného vybavení.

Stoupněte si ke stěně, asi 50 cm od ní. Opřete se o ruky, které budou položeny ve výši i šíři ramen. Pomalu si od stěny odtahujte a přitahujte. Stačí vydržet pár minut a budete cítit, že vás bolí ruce i prsní svalstvo.

Opomíjeným, přesto skvělým cvikem, je obyčejné tlačení rukou proti sobě. Můžete jej dělat cestou domů z práce, v práci, při návštěvě toalety, ráno, večer… Hned po pár zatlačeních rukou do sebe ve výši prsou budete cítit napětí, tlak, tedy znamení, že vaše prsní svaly pracují a zpevňují se.

Posilování pro chytré ženy

Regenerace poprsí vyžaduje svůj čas. Vezměte, jak dlouho probíhaly hormonální změny, jak dlouho jste kojila… Je dobré užívat jak prášky na zvětšení poprsí a celkovou regeneraci, tak zaměřit se na zdánlivě lehké a neúčinné činky. Pořiďte si půlkilové, hezké, do rukou padnoucí činky a začněte je v lehu zvedat. Anebo jen rozpažujte ve výši ramen. Vaše prsa se začnou rýsovat a dmout už po pár týdnech.