Didaktické hračky děti velmi baví a nenásilně se díky nim učí

Možná už doma nějaké didaktické hračky máte, možná je znáte i z dětských center, kroužků či školek… využívány jsou skutečně hojně jak vzdělávacími institucemi, tak v rodinách. Pojďte se podívat na širokou nabídku didaktických i dřevěných hraček a nechte se inspirovat.

Baví se a poznávají malé i větší děti

Didaktické hračky, které pořídíte za skvělé ceny, díky svému barevnému designu a důmyslnému provedení zaujmou všechny věkové skupiny.

Pro nejmenší děti můžete vybrat barevné dřevěné kostky, které rozvíjí motoriku, koordinaci, postřeh, zrak… Mohou také skládat jednoduché varianty puzzle obrázků, mozaiky, zatloukat kolíčky, posunovat předměty ve drážkách a cestičkách, navlékat šňůrky do dřevěné botičky a spoustu dalšího.

Větší děti nejvíce lákají nejrůznější druhy stavebnic, které se buď klasicky skládají, nebo připojují díky magnetismu, tvoří se z nich dráhy pro kuličky, tobogány…

Holčičky velmi rády navlékají korále, modelují z plastelíny, ale také skládají příběhy z obrázků. Kluci zkoumají a experimentují za pomoci mikroskopu, teleskopu, nebo zaznamenávají dění za pomoci první kamery a fotoaparátu.

Osvědčené dřevěné hračky

K oblíbeným patří i dřevěné hračky. Děti je milují, a proto se výrobci přizpůsobují vysoké poptávce a nabízí v dřevěném provedení takřka cokoli. Tyto hračky jsou vyrobené z kvalitního materiálu a krásné barvy jim dodávají zdraví neškodné barvy. Nemusíte se bát jejich využití i pro ty nejmenší ratolesti.

Z dřevěných hraček děti nejvíce baví stavebnice, skládačky, dřevěné puzzle, provlékačky, navlékací korále, kužely a pyramidy s nasazovacími kroužky, zatloukačky ale i  mnohé dalšího. Ať už chcete typ hračky naučný, rozvíjející, tematický, pohádkový, najdete tu svou.

Přes 2000 didaktických a dřevěných hraček, najdete na webových stránkách www.nomiland.sk. Vyberte si z pestré nabídky a kvalitní produkty za přijatelné ceny.