Kamarádi

Kamarádi

Jak bychom mohli definovat vztah kamarádství? Můžeme si říci, jak by takové správné kamarádství mělo a nemělo vypadat.

Autor obrázku: Scarleth White

Správní kamarádi

Pokud budeme mluvit o kamarádech, tak jako o těch opravdových, musíme si ujasnit pár pravidel. Opravdových kamarádů má člověk velmi málo, maximálně tak pět, ale kamarád, který pro vás udělá cokoliv i ve dvě ráno je opravdu snad jen jeden na celém světě. Měl by to být člověk, kterého dlouho znáte a o kterého se můžete opřít v tíživé situaci a který bude vždy s vámi a při vás v jakékoliv situaci, i když si nebude myslet, že je správná. Je to člověk který vás prostě podrží a nikdy, opakuji nikdy nezklame a samozřejmě to samé se potom očekává od vás.

„Běžní“ kamarádi

Na druhou stranu kamarády, takové ty „běžné“, máme na každém kroku a je hezké si s nimi vyjít a pokecat, ale to je asi tak vše, nikdy se na ně nemůžete spolehnout, protože při první příležitosti vás zklamou, nebo vám podkopnou nohy. A když je budete nejvíce potřebovat, otočí se k vám zády.

Z toho plyne ponaučení, že dobří kamarádi se hledají velmi těžko a je jich také velmi málo a i přesto je kamarádství krásná a nenahraditelná věc a pro člověka velmi potřebná.

Neshody působí velmi silně

Pokud se s velmi dobrým přítelem nepohodnete nebo pohádáte působí to na vás stejně jako by ste se nepohodli s někým v rodině. Zkrátka je to člověk, který pro vás hodně znamená a jak se říká, položili by jste za něj i život, protože on by pro vás udělal to samé.

Je pravda, že přátelství je někdy mnohem víc než láska. Svým způsobem je to také láska k jedné osobě, ale je to láska jiná. Pocítíte to,až takového přítele budete mít a ti co je mají, jistě vím o čem mluvíme.

Zkrátka a dobře, přátelé jsou jedni z lidí které by jsme si měli vážit a uctívat je a starat se o ně tak, jak nejlíp umíme protože mnohdy jsou jediní, kteří nás nikdy nezklamou i kdybychom provedli cokoliv, vždy zůstanou při nás.