Hledáte školku či jesle v Praze, kde nechybí zábava, výborné paní učitelky a kvalitní rozvíjení dětí?

Všichni rodiče chtějí, aby jejich děti navštěvovaly školku, ve které budou spokojeni, budou se do ní těšit, najdou si kamarády a věnovat se jim budou paní učitelky, v nichž budou mít jistotu a oporu. Pražské děti a jejich rodiče mohou využít služby nabízející školka Praha s názvem Maxíkova soukromá školka.

Pro jakou věkovou kategorií dětí je určena

Tato soukromá školka v Praze 5 rozšiřuje dovednosti a rozvíjí talent u dětí od 1 roku do 7 let. Vaše děti budou trávit čas v příjemných prostorech, v nichž nechybí klid, bezpečí a jistota, bude jim dopřána báječná zábava, zodpovídání spousty všetečných dotazů a citlivý přístup.

To nejlepší pro výchovu a vzdělávání

Na rozdíl od běžných školek nebo jeslí tato školka spolupracuje s kvalitními institucemi zaměřenými na předškolní výchovu a vzdělávání v ČR pro děti s nadprůměrnou inteligencí jako je Centrum Nadání, o. s. a Dětská Mensa ČR, takže se děti budou rozvíjet lépe, než je to v klasických mateřských školách.

Velmi pozitivní je i fakt, že jeden učitel připadá pouze na 6 dětí, díky čemuž je zajištěn individuální přístup ke každému z nich. Navštívíte-li jejich webové stránky, můžete si prohlédnout fotografie a přesvědčit se, jak pozitivně tato školka Praha 6 působí. Nechybí pestré, barevné vybavení, hezká výmalba prostor a obrázky na stěnách, mnohé pomůcky a edukativní hračky pro rozvoj dětí atd.

Školky a jesle ve více částech Prahy

Kromě zmiňované školky a jeslí na rozhraní Prahy 5 a 6 najdete další i na Praze 1, Praze 9, Bašti a ve Velkých Přílepech. Ve všech je zajištěno vyvážené a pestré stravování, pitný režim, zajímavé aktivity, které zaujmou holčičky i kluky a mnohé další. Cena za tyhle kvalitní služby vás jistě mile překvapí.

Dopřejte svým potomkům výbornou školkou s kladnými referencemi, o nichž se také na webu školky můžete přesvědčit. S Maxíkovou soukromou školkou budete zajisté spokojeni vy i vaše děti.