Udržujte své tělo v kondici s pomocí doplňku stravy s názem Colostrum

O dobrou kondici stojí každý z nás, ne všichni si ale dopřáváme vše, co by naše tělo potřebovalo. Pro ty, kteří pravidelně cvičí, udržují se v kondici a chtějí si dodávat vše, co je třeba, je tady vyvážený doplněk stravy s názvem Colostrum.

Colostrum je pro náš organismus výborným zdrojem bílkovin (minimálně 45%) s imunoglobinem G (minimálně 15%). Jde o  důležitý zdroj výživných proteinů, uhlovodanů, tuků, minerálů a vitamínů. Obsahuje rovněž několik desítek biologicky aktivních molekul, které pozitivním způsobem ovlivňují jak imunitní systém, tak správný růstový vývoj. Colostrum obsahuje velmi zdravé kravské mléko, které je tělu velmi prospěšné.

Jaké je dávkování

Doporučené dávkování je 1-6 tablet denně. Je to velmi individuální. Pokud má člověk sedavé zaměstnání, pak postačí jedna tableta denně. Osoby s aktivnějším stylem života by měly užívat 2 tablety denně a osoby s náročným životním stylem potřebují 3 tablety denně. Rekonvalescenti a osoby s intenzivním a stresujícím životním stylem by měly užívat 4-6 kapslí denně v průběhu 2-4 týdnů. Posléze je třeba snížit dávku na 1 kapsli denně.

Jedno balení Colostrumu obsahuje 60 kapslí o ceně 248 Kč. Na následující webové stránce je také možné poradit se s lékařem, máte-li nějaké nesrovnalosti: http://www.prozdravi.cz/colostrum.html. Na téže stránce je možné doplněk stravy Colostrum objednat.

Co byste neměli přehlédnout

Jde o doplněk stravy, který není vhodný pro děti do 3 let a nejedná se o náhradu pestré stravy. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. V případě že si všimnete negativních vedlejších účinků (vyrážka, žaludeční potíže, chřipkové projevy), snižte denní dávku tak, aby byl dobře snášen. Negativní vedlejší účinky většinou po několika dnech ustoupí, v jiném případě kontaktujte lékaře. Skladujte na chladném a suchém místě při pokojové teplotě 15-30 °C. Chraňte jej také před přímým slunečním zářením a dejte ho mimo dosah dětí.

Podpořte své tělo a dodávejte mu přesně to, co potřebuje.