Jak popsat oblečení do školky a školy

Vaše dítě půjde do školky nebo do školy a vy přemýšlíte jak popsat jeho oblečení, aby se poznalo, komu patří. Oblečení by mělo být popsané tak, aby se jméno nevypralo a tak je třeba zvolit si kvalitní fixu, razítka, či barvu. Je jasné, že si oblečení nechcete zničit a tak je třeba zvážit, jak správně popsat oblečení do školky.

OpenClipartVectors / Pixabay

Jednak můžete mít razítko se jménem, nebo se značkou, kterou vaše dítě má ve školce a tím buď orazítkovat oblečení s klasickým razítkovým polštářkem, kdy značku, nebo jméno vždy po vyprání opět natisknete, nebo můžete mít razítko se speciálním polštářkem, kdy jméno, nebo značka vydrží i praní.
Dají se koupit nažehlovací štítky, které jsou k dostání v galanterii. Nažehlovací štítek pak jednoduše popíšete. Kromě nažehlovacích štítků můžete mít i štítky nalepovací, ty kupodivu drží velmi dobře. Jméno, či značku můžete i vyšít, pokud jste šikovná a máte na to čas.

K nadepsání jména můžete použít fixu na oblečení, kterou nevyperete a taktéž třeba akrylovou barvu. Možností jak označit vaše oblečení je mnoho. V hračkářství jsou k dostání štítky přímo se jménem vašeho dítěte a to dokonce i se jmény neobvyklými.

Pokud zajdeme ještě dál můžete si třeba nechat vyrobit odznáčky s fotografií, či jménem a ty jen přendavat na oblečení, které zrovna vaše dítě ve školce má. Po nás například chtěli i podepsaný vlastní hrneček do školky a jelikož jsem vůbec netušila, jak mám hrnek podepsat, aby se to nesmylo, či nestrhlo, nechala jsem na něj vyrobit fotku mojí dcery.
Jednoduše si tak ve školce svůj hrnek pozná i přesto, že neumí číst. Nápadů jak označit oblečení, nebo věci do školky jsem napsala celkem dost, tak doufám, že se vám budou hodit. Teď už jen, aby se vašim dětem ve školce líbilo a chodili do ní rádi.