Nechat si sdělit pohlaví vašeho miminka, ano nebo ne?

Čekáte miminko a moc se na něj těšíte. Jste velmi nedočkavá, protože je to samozřejmě něco, co jste chtěla a v době, kdy máte miminko v bříšku neustále přemýšlíte nad tím, jak bude vypadat, komu bude podobné, zda-li je zdravé a také jestli to je chlapeček, nebo holčička. Většinou nás tato situace zajímá natolik, že si při kontrolním ultrazvuku necháte pohlaví miminka prozradit. V dnešní moderní době vám tuto skutečnost prozradí velice přesně a mnoho žen si nechá dopředu sdělit, jestli se jim narodí holčička, nebo chlapeček.

Co vše ultrazvuk umí

Moderní 3D a 4D ultrazvuky vám prozradí nejen pohlaví, ale vy dokonce už v bříšku uvidíte, jak vaše miminko skutečně vypadá. Ve většině případů si tedy pohlaví miminka necháme říci, stává se ale, že jsou ženy, které tuto informaci nechtějí znát a nechají se překvapit. Osobně je velmi obdivuji za výdrž. Sama jsem totiž byla přesvědčená o tom, že se nechám překvapit, a pak již v 16. týdnu jsem ze sestřiček v nemocnici tahala informace, co že to vlastně čekám a ony mi to samozřejmě prozradily. Některé maminky si nechají sdělit co čekají, ale tuto informaci si nechají pro sebe a překvapí pak své okolí až tehdy, když se jim miminko narodí.

Nechat se překvapit, nebo ne?

Lepší je samozřejmě vědět pohlaví miminka a to právě z toho důvodu, že se můžete na příchod miminka připravit, nakoupit buď oblečky pro chlapečka, nebo pro holčičku. Můžete si vymalovat pokojíček podle barvy, koupit kočárek podle barvy a udělat si jasno o jednom konkrétním jménu. Vymyslet samotné jméno dá taktéž velmi zabrat a ne vždy se na něm dokážeme s druhou polovičkou domluvit a tak přichází čas na kompromisy. Každopádně to jestli si nechat, či nenechat říct pohlaví vašeho miminka, je čistě jen na vás a na tom, jak to sama cítíte. Pokud se někdo rozhodne nevědět, co čeká, pak to bývá většinou až u druhého miminka.