Převleky

Převleky

Také Vám, milé maminky, vstávají vlasy hrůzou, jakmile zpozorujete pootevřené skříňky s oblečením? Pak rozhodně nejste jediné. Může to znamenat pouze jediné! Vaše milá ratolest se rozhodla, že vyzkouší téměř všechno oblečení, které ve skříňce má a zcela jistě si na sebe navleče několik vrstev oblečení najednou.

Autor obrázku: InAweofGod’sCreation

Nemá smysl se nad tím příliš rozčilovat, protože Vám stejně Vaše dítko s úsměvem na tváří oznámí, že si to oblečení musí přece vyzkoušet, aby vědělo, jestli z toho už náhodou nevyrostlo a rovnou že Vám předvede přímo módní přehlídku. V tu chvíli nevíte, zda se máte začít smát, nebo mu vyhubovat.

Nejčastěji to dělají malé holčičky, které se vždy rády líbí. Nejprve začnou „prsenkou“, aby byly jako jejich velké maminky, které nosí podprsenky. Následně bude následovat tílko, na to tričko s dlouhým rukávem, a na to ještě přidají vrstvu trička s krátkým rukávem.

To jim, ale stále nestačí. Na punčošky si navléknou tepláčky, nebo legíny a na to přidají sukýnku. Ale ani to nestačí! Přichází na řadu ještě šatičky, které přece patří úplně nahoru. Na nožičky ještě přidají několik vrstev ponožek a maminčiny nejlepší lodičky. Na hlavičku si „napaří“ zimní čepici a přehlídka může začít.

Maminka pak nestačí zírat, co vše si dokáže vlastní potomek na sebe navléci, jen aby předvedlo módní přehlídku pro své okolí.

A jak to vše dopadne? Budete muset Vaši holčičku pěkně svléci vrstvu po vrstvě, takže máte pocit, jako byste rozlupovali slupky cibule na jednotlivé části. Jen velmi ztěžka budete zadržovat smích nad jejich vynalézavostí a v konečné fázi Vás dozajista bude čekat přeskládání celé skříňky, protože celý obsah ošacení v jednotlivých poličkách bude přehrabáno a přeházeno.

Autor obrázku: Tammy McGary

Pobavíte se sice u toho, ale navíc Vám ještě přidělají práci navíc, která by bývala byla zbytečná, kdyby se tam „nehrabošila“. O to více Vám pak vstávají vlasy hrůzou, pokud máte doma dvě malé holčičky, a obě dvě se rozhodnou, že se pustí do zábavných PŘEVLEKŮ.

Takže, milá dítka, Vás to sice velice baví, ale Vaše rodiče asi už tolik ne. Rodiče se chudáci musí obrnit trpělivostí a porozuměním, protože jinak jim akorát tak ujedou nervy. Vyhrnout rukávy a hurá do úklidu!