Těhotenská móda, aneb buďte sexy i v těhotenství

Spousta žen se trápí, že když otěhotní, nemohou být už sexy. Je to ale jenom v jejich hlavě. Vždy může být žena okouzlující, i když je v očekávání. Právě to ji dodává ženskost a půvab, které ho je třeba využít.

V průběhu těhotenství se snaží ženy zakrývat své kila navíc. Ale proč? Právě těhotné ženy jsou velmi krásné, když se oblečou přesně tak, aby ukázali své krásné rostoucí bříško a pochlubili se jím.

První tři měsíce může nastávající maminka nosit ještě oblečení, které nosila doposud. Upnuté trička vymění za volnější tuniky. Rifle za pohodlné legíny. Po třetím měsíci, kdy je bříško už trochu vidět, může jít maminka nakupovat módu pro těhotné, která zvýrazní její rostoucí bříško.

Co koupit?

Častou otázkou je, co koupit, aby to vydrželo po celou dobu těhotenství. Určitě stojí za to si pořídit tyhle kousky.

  • Těhotenské kalhoty s vysokým pružným pasem, který vás nebude tlačit na bříšku a budete je moct nosit až do porodu.
  • Volné tuniky s větším výstřihem, abyste ukázala i své obdařené poprsí, které vám roste. To určitě přiláká spoustu pohledů.
  • Legíny. Ty můžete nosit prakticky pořád, jsou pohodlné a zvláště v zimním období je můžete zkombinovat s dlouhým svetrem pod zadeček a s kozačkami. Máte tak velmi elegantní outfit.
  • Šaty jsou také správnou volbou. Jsou pohodlné, nikde vás nic netlačí a ukazují rostoucí bříško.
  • Koupit si můžete také elegantní košile, které se hodí právě k těhotenským riflím.

Dbejte na kvalitu

Při výběru oblečení rozhodně dbejte na jeho kvalitu. Je třeba, aby vás oblečení nikde nestískalo, netlačilo, abyste se v něm cítila pohodlně. Mělo by být z prodyšného materiálu, protože přeci jenom máte nějaké kila navíc a rychleji se zpotíte. Saténová košile tak není moc vhodnou volbou.

Trendy v těhotenské módě letos na podzim

Během těhotenství chce každá žena vypadat nejen elegantně, ale chce se cítit i pohodlně. Módní návrháři proto dbají na tyto požadavky budoucích maminek a zaměřují své kolekce pro jejich potřeby. Letošní trendy jsou dokonalé a dodají nastávající mamince pocit, že i ona se může stále cítit elegantně a žensky.

Kabáty v áčkovém střihu jsou velmi pohodlné pro rostoucí bříško. Široká škála barev umožňuje, že si můžete vybrat ten odstín, který se vám nejvíce líbí. Letos v módě jsou však především zlatavé odstíny žluté a zlatohnědé barvy.

Módní jsou také ponča a pletené kabátky, které vás příjemně zahřejí.

Elegantní šaty, i když jsou upnuté, jsou velmi pohodlné. Když jsou dělané z elastického materiálu, snadno se přizpůsobí vašemu rostoucímu bříšku a vy tak i letos na podzim můžete být trendy ženou.