Dětské nádobí

Dětské nádobí

Učíte Vaše milované potomstvo, jak správně stolovat? Pak zcela jistě využijte šikovných pomůcek – tzv. dětského nerozbitného nádobí.

Dnes již existuje široká škála různých druhů tohoto dětského nádobí, jehož ohromnou výhodou je, že je vyrobené z pevného plastu či podobných nerozbitných materiálů.

Autor obrázku: Stephanie Chapman

Žádného rodiče totiž vůbec nepotěší, když dítku nešťastnou náhodou při obědě vypadne z jeho nešikovných malých ručiček, keramický talíř či hrneček na zem a roztříští se na milion malých střípečků. O to víc Vás bude mrzet, pokud se jednalo o díl soupravy, který jste například dostaly jako svatební dar. Mnoho rodičů sice nad tím jen mávne rukou, ale najdou se i tací, kteří nesnesou pomyšlení neúplného servisu.

Proto nemeškejte a vyražte na nákupy těchto chytrých udělátek. Seženete je dnes již na mnoha místech a za téměř zanedbatelné částky. Nezapomeňte pořídit vše, co by mohlo Vaše děťátko potřebovat.

Jedná se hlavně o:

– hluboký a plochý talířek

– menší talíře na sušenky

– mističky

– hrneček

– skleničku

– velkou i malou lžičku

– vidličku

– nožík

Autor obrázku: Shari

Pokud se vybavíte vším tímto dětským nádobím, máte ušetřenu spoustu námahy i starostí. Tyto produkty se navíc dají použít i do mikrovlnné trouby, umývat v myčkách a nehrozí jeho rozbití. Navíc si lze vybírat z mnoha různých pohádkových motivů i barevných variací.

Takže Vaše dítko bude mít zcela jistě radost ze svého vlastního talířku či příboru, a Vy, rodiče, zase z bezstarostné konzumace obědu s klidným vědomím, že v případě nehody, Vás nebude čekat úklid střepů či případného zranění – pořezání se.

Stačí si jen vybrat a navíc ještě ušetříte za neustálé dokupování chybějícího (rozbitého) nádobí.