SPAR nabízí atraktivní věrnostní program a zájezd do Jižní Ameriky

SPAR nabízí atraktivní věrnostní program a zájezd do Jižní Ameriky

O co jde? Od 2. dubna do 20. května 2014 najdete svůj oblíbený supermarket SPAR nebo hypermarket INTERSPAR v novém kabátě. Všechny prodejny se totiž ve zmíněném období promění na amazonskou džungli, která nabídne kvalitní potraviny a zároveň věrnostní program s tématikou nového animovaného dobrodružného filmu RIO 2. Součástí této události jsou soutěže o hodnotné ceny pro děti, rodiny, školy i školky, a také doprovodný zábavní program, který bude v konkrétních termínech probíhat ve vybraných prodejnách SPAR.

Nakupujte v INTERSPARu NEBO SPARu a sbírejte kartičky

Za každý nákup v hodnotě 200 Kč získá zákazník 1 balíček obsahující 5 kusů sběratelských kartiček k filmu RIO 2. Věříme, že si barevné kartičky s filmovou tématikou zamilují zejména děti, a proto je na každé prodejně možné zakoupit rovněž speciální album plné barevných obrázků, her a zábavy pro vkládání těchto kartiček za pouhých 69,90 Kč. Pro ty nedočkavé SPAR nabízí možnost dokoupit další balíčky karet přímo u pokladen.

Zajímavé soutěže a výhry pro každého

Možnost zúčastnit se programu RIO 2 a vyhrát atraktivní ceny mají rovněž školy a školky. Prostřednictvím výtvarné soutěže „Objevujte Brazílii!“ mohou soutěžit o exkurze do ZOO Praha nebo o zábavné dětské odpoledne ve společnosti postaviček z filmu RIO 2 a živých exotických papoušků.

SPAR samozřejmě myslí na všechny své zákazníky. Proto připravil soutěže nejen pro děti a školy, ale i pro rodiny. Každý balíček sběratelských kartiček totiž obsahuje čárový kód. Posláním tohoto kódu na adresu, kterou naleznete na stránkách www.interspar-rio.cz, se automaticky zařazujete do soutěže o 10 rodinných permanentek a 100 rodinných vstupenek do ZOO Praha. Hlavní cenou je pak exotický zájezd do Jižní Ameriky v hodnotě 100,000 Kč. Výhercem zájezdu se stane ten, kdo pošle do 20. dubna nejvíc čárových kódů z obalů kartiček.

Nedostaneš vše, co chceš

Nedostaneš vše, co chceš

Také se musíte doma i venku potýkat se vztekajícím se, vřeštícím či hysterickým potomkem? Jistě to zná mnoho rodičů velmi dobře. Mnoho dětí si totiž usmyslí, že něco chcou, a že to za každou cenu také musí dostat!

Přestože se většina rodičů snaží o to, vést své potomky k tomu, že dostanou jen to, na co Vy, rodiče, finančně máte, maličkým dětem se to vysvětluje jen velmi ztěžka. Jak ale vysvětlit dítěti, že na to či ono nemáte dostatek peněz a v danou chvíli jim to prostě nemůžete koupit? Jen velmi obtížně a ještě obtížněji je to chápáno.

Autor obrázku: Silecyra

Děti totiž s oblibou chtějí mít totéž, co mají jejich vrstevníci a je jim jedno, co to jejich rodiče stojí. Jde jim spíše o to, vyrovnat se ostatním dětem a je zcela jedno, zda se jedná o hračky, časopisy, oblečení či dokonce elektroniku. Pochlubit se před ostatními, že mají to samé, co oni, a ani nejsou žádné „socky“, jak bývají velmi často nazýváni členové rodin s malými příjmy.

Proto, pokud na Vás Vaše dítko vyrukuje s tím, že chce to či ono, snažte se mu vysvětlit, že až nějaké finanční prostředky zbudou navíc, seženete jim něco podobného, ale mnohem lepšího, co zaručeně jejich kamarádi mít nebudou. Pak jim dozajista budou všichni z okolí závidět.

Tyto argumenty ve většině případů zabírají, ale ne však vždy. V opačném případě Vám Vaše dítka předvedou zmíněný hysterický záchvat a vůbec jim nezáleží na tom, zda doma, na ulici, nebo dokonce v obchodě plného lidí.

Nesmíte se však nechat vztekáním Vašich dětí oblomit a ustoupit jim, protože pak u nich ztrácíte autoritu a ví, že si svůj výstup mohou zopakovat při příštím „vydupávání“ si kýženého cíle. A znovu dosáhnou svého.

Naučte se říkat prosté slůvko „ NE!“ „Ne vždy dostaneš vše to, co chceš!“

slevy
slevy, Autor obrázku: Paul Inkles

Hromadné slevy na slevových portálech se za posledních několik let staly velice oblíbenými. Jedná se o výhodné nabídky, kdy na některých můžete ušetřit několik tisíc korun. Záleží samozřejmě na výběru, pokud se jedná o nějakou službu, zboží nebo dovolenou v zahraničí. Výhodnost slev pro obě strany je zřejmá i svou oblíbeností a popularitou. Zákazník ušetří a prodejce je spokojen s přívalem spokojených a nakupujících zákazníků.

Nehledanějšími slevami na slevových portálech jsou zaručené slevy na pobyty, tedy dovolené, wellnes pobyty, zájezdové pobyty, relaxační pobyty, lázně a ostatní. Na těchto nabídkách nikdy nemůžete tratit. Vždy jsou výhodné. Často se jedná o dovolené z nabídky last minute nebo naopak first minute. Cestovní kanceláře se snaží o to, aby naplnily termíny. Nechtějí, aby jim zůstaly volná místa a proto je pro ně výhodnější udělat akci na slevovém portále než čekat, zda se vůbec zájezdy prodají.

Velice oblíbených slevovým portálem je topsleva.cz. Zde se můžete zaregistrovat, nastavit si konkrétní slevu, kterou hledáte, a bude vám chodit do emailu pouze to, o co máte zájem. Pokud žijete v Ostravě, zvolíte si slevy Ostrava a budou vám chodit aktuální slevy týkající se tohoto města. Chystáte se na wellness pobyt? Chcete si odpočinout, relaxovat unavené tělo i duši, nechat se rozmazlovat masážemi? Pak vyhledejte wellness pobyty slevy na portále topsleva.cz a užijete si tento zážitek i vy. Máte rádi dobré pivo a víno? A víte, že jedním z nabízených wellness pobytů jsou pivní nebo vinné lázně? Jedná se například o 90minutové procedury pro jednu osobu nebo pro pár, kdy si prokrvíte tělo i mysl, podpoříte očistu organismu a při proceduře si můžete užívat neomezené množství vámi vybraného nápoje. Na tuto proceduru navazují další, jako jsou pivní nebo vinné masáže, zábaly apod.

Využijte i vy nabídky slevového portálu topsleva.cz a budete stejně, jako spousta jiných ověřených zákazníků, nadmíru spokojeni.