Proč si užít těhotenství

Když jsme těhotné, trpíme většinou problémy, kterými jsme doposud netrpěly, a s přibývajícími kilogramy pak je vše ještě horší. Jenže těhotenství nemá jen špatné stránky, ale má samozřejmě i stránky dobré a umožní nám, užít si spousty věcí jinak, možná i lépe.

Co je na těhotenství dobré?

By: Tobias Lindman

Výhoda je, že si najednou můžeme dát k jídlu přesně to, na co máme chuť. Nemusíme si nic odříkat a klidně to můžeme svést na to, že jsme těhotné, a tak si to můžeme dovolit.

Další výhoda je ta, že si můžete vzít upnuté šaty a vyvalit břicho. No uznejte, mohla jste si někdy toto dovolit mimo svůj stav? Takže se vlastně můžete najíst, jak tělo říká a ještě vyvalit břicho.

Co je další výhoda v těhotenství? Ať jste jakkoliv protivná a nervózní, tak vás tak všichni berou a přičítají to vašemu stavu.

V autobuse a v metru si máte možnost sednout téměř vždy, a to i přesto, že je MHD plné důchodců.

V ordinacích nikdy nečekáte a jako těhotná máte vždy přednost.

Konečně nemusíte řešit menstruaci, protože od té máte na 9 měsíců klid.

V práci se můžete s klidným svědomím pohádat a říci šéfovi, co si o něm vlastně myslíte. Máte před sebou těhotenství a za dobu mateřské si určitě stihnete najít práci jinou a určitě i lepší.

Neustále od někoho budete dostávat dárečky s tím, že jsou pro miminko, ale radost udělají především vám.

Budete si užívat zařizování pokojíčku, který svému miminku přichystáte podle vašich představ a dále se pak budete moci kochat tím, že mu budete nakupovat a pořizovat výbavičku.

Doma vám budou všichni pomáhat, protože vy se přeci nesmíte namáhat a musíte se šetřit, a tak si budete moci užívat naprostou pohodu a klid.

Můžete si dovolit usnout kdykoliv, a to klidně už u večerních zpráv, aniž byste se musela komukoliv zpovídat, proč jste zase vlastně unavená.

Pokud nebudete mít chuť na sex, máte možnost se vymluvit na to, že vám to lékař zakázal.