Šťastná země – zábava pro vaše děti

Šťastná země je přírodní zábavní park pro děti, který vznikl v roce 2004 a za svou dobu získal mnoho stálých návštěvníků a to především těch nejmenších. Toto hřiště bylo vyrobeno rozrůstající se firmou Tomovy parky s.r.o. Vaše děti to tu bude bavit a můžete si zde zajet jak o víkednu, tak např. o prázdninách nebo kdykoli vás napadne.

Otevírací doba je od 9.00 – 20.00 a to každý den. Vstupné je 100 Kč a to jak pro děti, tak pro dospělé. Pohybovat se pak můžete po celém parku a využívat herní prvky, jako jsou trampolíny, prožitkový geopark a podobné. Zdarma přichází každý 11. ve skupině dětí do 2 let, zdarma mohou přijít i zdravotně postižené osoby, dětské domovy a pěstounské rodiny.

Mezi placené atrakce pak patří aquazorbing, jízda na koni, crazy minigolf, malování na obličej, stříkané tetování a novinkou je lanové centrum. V areálu Šťastná země se můžete občerstvit a je zde pro vás provozovna občerstvení U piráta, kde si můžete dát rychlé občerstvení a také během různých akcí grilované speciality.

Psi v areálu mohou být, ale pouze na vodítku a s košíkem. V areálu můžete využít mikrovlnou troubu pro případ, že potřebujete ohřát dětské jídlo. V celém areálu můžete platit pouze místní měnou a to čtyřlístky, kdy jeden čtyřlístek odpovídá 20 korunám.

Děti si zde mohou pohrát na originálních výrobcích společnosti Tomovy parky s.r.o. Veškeré nosné a stabilizační prvky jsou vyrobeny z akátového dřeva, to je výjimečné díky vysoké trvanlivosti a je velmi odolné proti povětrnostním vlivům.

Vzduchová trampolína vám pomůže se krátkodobě odpoutat od gravitace. Dochází ke komplexnímu tréninku celého těla.

Ve spodní části areálu se nachází prožitkový geopark, je to dobrodružná, hravá a poučná stezka s interaktivními prvky. Naučná stezka ukáže dětem, jaké jsou nové cesty k dějinám země a vývoji krajiny. Projekt je hrazen z finanční podpory BDU.