Očekáváte narození vaší holčičky či vnučky, neteře? Věnujte jí kouzelné dětské náušničky.

S příchodem miminek na svět se pojí potřeba a chtění obdarovat je, ulehčit finančně jejich rodičům, příp. věnovat dárek ke křtinám. Jestliže i vy přemýšlíte, co pořídit vaší ještě nenarozené, nebo čerstvě narozené ratolesti, máte na výběr z mnoha variant.

Dárky praktické, krásné a potěšující

Jistě nejste zastánci toho, abychom obdarovávali něčím, co pak rodina nebo obdarovaný nevyužije.

Pro malé děti je velmi přínosné věnovat dort utvořený z látkových či jednorázových plen, eko dětskou kosmetiku k hygieně, hračky podporující jejich motorický a psychický rozvoj, např. využijte úžasný výběr puzzle, vkládaček, skládaček a jiných, nebo třeba oblečení. To však volte vždy na dobu za půl roku, nikdy nevíte, kolik už toho má maminka nakoupeno na aktuální období a zvláště miminka z velikosti, ve které právě jsou, rychle vyrůstají.

Náušničky v mnoha provedeních a barvách

Jestliže víte, že se narodí holčička, nebo už je na světě, vždy její rodiče i ji potěší dětské náušnice se zirkony. Jejich velikost může být menší či větší, někdy tvoří např. oko zvířátka, střed kytičky, ale mohou být i dominantním prvkem šperku. Dívenkám velmi sluší, jsou jemné, můžete si vybrat barvu ladící k barvě očiček nebo oblíbené barvě, do které se již dvouleté slečinky rády odívají a již upřednostňují.

Zdravotně nezávadné dětské náušnice nabízí prodejce Detskenausnice.sk. Ať už máte rádi kytičky, zvířátka, asymetrické tvary, modely ze stříbra nebo zlata, se zirkony či diamanty, stačí si jen vybrat. Kolekce dětských náušnic Cutie je skutečně dokonalá. Samozřejmostí je tvar, který umožňuje jednoduché navlékání a zapínání pevně drží, takže se nebudete muset bát, že je holčičce nenavlečete nebo že je při svlékání ztratí.

Potěšte děti těmi správnými dárky. Jejich rozzářená očička budou tou nejlepší odměnou, kterou nic jiného nenahradí.

Puzzle

Puzzle

Každé dítě zbožňuje skládání puzzle. Tato zábavná činnost nejenže potrápí „mozkové závity“ Vašich potomků, ale zdokonaluje jejich zručnost. A jako bonus se u skládání „puclíků“ i pobaví, a jen co doskládají, mají děti obrovskou radost, když vidí obrázek pohádkových postav či jiných obrázků s dětskými motivy.

Autor obrázku: Shyn Darkly

Některé děti se dokáží těmito puclíky bavit i několik hodin denně a nikdy je neomrzí ani fakt, že skládají stále jeden a ten samý obrázek. Mnoho rodičů velmi dobře zná situace, kdy děti otravují s tím, aby se jim kupovaly stále nové a nové puzzle a dokáží s tím být až tak protivné, že se nad nimi rodiče raději smilují a koupí nové puzzle, jen aby to jejich škemrání již nemuseli poslouchat.

Je mnoho možností z čeho vybírat tuto „hru“. Pro mladší děti jsou vhodnější puzzle větších rozměrů. Důvodem je snadnější manipulace pro dítko. Uchopení většího kousku puzzle a rozeznání určitých částí obrázků, o hodně usnadní dítěti naučit se puzzle správně poskládat.

Čím jsou děti starší, tím je pravděpodobnější nákup „puclíků“ menších rozměrů. Proč? Protože čím více kousků puzzle, tím více musí Vaše dítě zapojovat fantazii nad tím, kam který dílek vlastně patří, aby se dopídilo celého obrázku.

No a navíc se děti naučí trpělivosti! Často ještě zpovzdálí pozorujete marnou snahu Vašeho dítka při hledání správného dílku, který „zapadne“ na správné místo. Nakonec to, Vy, rodiče, nevydržíte a smilujete se nad nimi, když vidíte, jak se dítě vzteká, že mu skládání nejde, a jdete mu pomoci.

Takže skládání puzzle může býti i jakousi rodinnou záležitostí. Pokud skládá celá rodina, pak si mohou užít všichni legraci a dobírání mezi sebou, když to někomu právě nejde. Ne nadarmo se říká: „Kdo si hraje, nezlobí!“