Zoo můžete mít i v telefonu

Zoologická zahrada je oblíbeným návštěvním místem, zejména pokud máte doma nějaké zvídavé děti, které mají rády zvířátka a chcete je na delší čas zabavit. Rozhodně je velice dobře chodit do Zoo, protože děti se zde mnohé naučí. Avšak můžete mít vlastní Zoo i v mobilech.

ZOO v mobilu?

Jedná se o speciální aplikaci, která vám dá možnost nahlédnout do zoo. Nejsou to přímo virtuální procházky zoologickou zahradou, ale v aplikaci můžete najít obrázky daných zvířátek a také zajímavé informace o něm. A co víc, tyto informace jsou psány zajímavou či vtipnou formou, tak aby to každého bavilo.

Komu tato aplikace slouží?

Když dostanete obrázek zvířete a k němu zajímavé povídání, hned se vám nabídne, že je aplikace určená pro děti. Samozřejmě, že zoo v mobilním telefonu je výborná pro děti, které si zde mohou hledat informace do školy anebo se sami nenásilnou cestou dozvídat více informací. Ovšem tato aplikace má hned dvě oddělení, vedle větve pro děti je zde i větev pro dospělé a každý člověk si sám vybere, do které sekce chce nahlížet. Samozřejmě, že i pokud jste dospělým, můžete se podívat do sekce pro děti, abyste věděli, co zajímavého se dozvídají ony.

Děti učí děti

Důvod, proč je tato aplikace tak zajímavá pro každou generaci, může být ten, že se na této aplikaci podílejí děti. Pravdou je, že tyto děti už jsou samy dospělými osobami, neboť jsou to studenti vysoké školy. Tito studenti jsou ve své práci velice zodpovědní, sami navštěvují zoo a konzultují své práce s pracovníky zoo. Takže dostanete přesné informace přímo od osoby, která se o zvířátko stará. Zoologická zahrada, která je v mobilním telefonu je ta, která se nachází v Brně. Takže když se vám objeví nějaké zvířátko se jménem, což je zde poměrně běžné, víte, kde ho můžete najít.

Do ZOO chodit musíte

Mobilní aplikace je opravdu perfektní nápad, který rozvíjí nejen zoologickou zahradu, studenty vysoké školy, ale také širokou veřejnost. Ovšem tato aplikace vám nikdy nenahradí procházku v zoologické zahradě. Rozhodně byste sebe ani své děti neměli nechat přijít o takový zážitek, jako je vidět dané zvíře naživo. Ovšem pravdou je, že aplikace může některé lidi motivovat k návštěvě, protože zvídavé děti budou chtít vidět zvířátka, která mají vlastní jméno anebo se budou chtít přesvědčit o tom, že všechno, co je zde napsáno, je pravda.

Vyzkoušejte si aplikaci

Pokud si chcete vyzkoušet aplikaci, tak si jí můžete stáhnout do svého mobilního telefonu anebo navštivte brněnskou zoologickou zahradu, protože zde mají také vlastní mobilní telefon, na kterém si můžete tuto aplikaci vyzkoušet. A pokud máte v plánu brněnskou zoologickou zahradu navštívit, rozhodně byste do aplikace měli nahlédnout, protože pak si návštěvu v zoo mnohem více užijete.

Chodit s dětmi do zoologické zahrady je rozhodně chvályhodné. Vy i děti se budou do zoo více těšit, když budou zvířátka znát, a proto se podívejte do mobilní zoo.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *