Co dělat, když jsme samy doma bez dětí

By: Jinx!

Ten klid nám najednou přijde až nepřirozený. Tolik jsme se na něj těšily a najedou nevíme, co s ním.

Pokud jste se ocitla bez dětí, rozhodně by neměla být první věc, kterou uděláte ta, že začnete uklízet. Ne, ne a zase ne. Prostě si lehněte, pusťte si váš oblíbený film a odpočívejte. Dejte si pleťovou masku na obličej, nebo si vychutnejte koupel a relaxujte.

Chcete si poklábosit s vaší kamarádkou, tak za ní zajeďte a zajděte si spolu na kafe. Užívejte si toho neskutečného klidu, který k vám tak náhle přišel. Pokud se cítíte unaveně, tak si jděte klidně lehnout a spěte. Nemusíte nikomu vysvětlovat to, proč si jdete lehnout a za jak dlouho budete opět fungovat na 110 procent.

Pokud vám chybí společnost, zajděte si na nákupy, konečně si můžete vyzkoušet své oblíbené kousky v kabince bez toho, abyste musela hlídat, zda vám dítě neodhrnuje závěs a nejste vidět před celým obchodem.

S tímto mám osobní zkušenost i já a ráda se s ní podělím, protože je úsměvná. Bylo léto a já si vyrazila do obchodního centra koupit nové plavky. Do kabinky jsem vzala dceru a v momentě, kdy jsem na sobě měla jen spodní díl plavek, mi moje malá tehdy asi roční dcera vyběhla z kabinky mezi lidi a já musela za ní. Nedovedete si představit, kolik pozornosti jsem na sebe strhla, i když jsem měla ruce na prsou. Na tohle nikdy nezapomenu.

Další věc, kterou si můžete bez dětí užít je, že se hezky namalujete a obléknete, a to bez toho, aby vás přitom někdo rušil, nebo zašpinil.

Pokud máte doma partnera, tak si s ním můžete užít sex kdekoliv a kdykoliv, aniž byste se museli bát toho, že vás někdo uvidí, nebo uslyší. Zavzpomínejte si tak na časy, kdy jste ještě děti neměli a užijte si to plnými doušky.

Je to přece skvělé, že máte klid a nikdo vás neruší. Uvidíte, jak vám bude tu chvíli bez dětí skvěle a že se vám až tak stýskat nebude.