Strollering cvičení s kočárky

Strollering cvičení s kočárky

Jste čerstvá maminka a chcete nabraná kila shodit do plavek, vytvarovat si postavu, být se svými dětmi a hlavně být krásná a cítit se skvěle? Existuje cvičení, při kterém nepotřebujete hlídání pro své ratolesti? Ano existuje, jedná se o cvičení s kočárky – tzv. Strollering.

Princip strolleringu

Jedná se o cvičení fitness, které vede profesionální lektorka. Strollering využívá zásady pilates a kardio cvičení. Zlepšíte si kondici, zpevníte tělo a jste na čerstvém vzduchu se svým děťátkem.

Základem strolleringu je dynamická sportovní chůze, nejedná se však o běh, ale o rychlou chůzi, při které se zapojují do pohybu takřka všechny kosti a svaly. Největší důraz se klade na správné dýchání, stejně tak jako u jiných sportovních aktivitách. Stejně tak jako dýcháním je důležité protahováním, na to se nesmí zapomenout.

Zaujala Vás tato metoda cvičení?

Stačí si najít  ve svém městě lektorku strolleringu a přihlásit se na hodinu, kde se mimo cvičení můžete sejít se správnou partou, stejně tak jako jsem našla já, scházíme se na cvičení dvakrát týdně a maminek přichází stále víc a víc, za chvíli nám bude park malý.

Kolemjdoucí nám fandí a drží palce, tak máme i takové povzbuzení při výkonu. Po cvičení je nejlepší odměna zákusek nebo kafíčko. Tak maminky neváhejte a zapojte se.