Co dělat, aby byly problémy s erekcí minulostí?

Jestliže se muži opakovaně stane, že nemůže dosáhnout erekce, nebo není dostatečná, aby mohl provést pohlavní styk a dojít až k vyvrcholení, je potřeba situaci řešit. Nepřidává totiž na pohodě jak danému muži, tak jeho protějšku. Nefunkční sexuální život narušuje sebevědomí, může způsobovat deprese, časem může nahlodat i jinak pevný vztah a mnohé jiné.  

Upravte životní styl

Pokud se dostaví problémy s erekcí, je na čase zamyslet se nad tím, jak muž tráví den. Jestliže má v práci denně stres, strádá v oblasti spánku ať už nespavostí, nebo nedostatečným počtem „naspaných“ hodin, stravuje se nezdravě, nepohybuje se na čerstvém vzduchu, neholduje alespoň rekreačně nějakému sportu, není divu, že se toto vše někde odrazí. Potíže s erekcí přichází i v nesnadných životních obdobích, jako je úmrtí v rodině, starosti s bydlením, obavy z finanční situace a podobně. Je proto vhodné toto vše odstranit a vyřešit, napravit do optimálního stavu co jen jde. 

Nemusíte hned k lékaři

Pánové se často stydí a zdráhají řešit tuto intimní záležitost s lékařem. Na trhu jsou však i volně dostupné tabletky, které mohou vyzkoušet. Nejednomu muži pomohou tabletky na erekci, které fungují většinou na principu prokrvení svalstva v pánevní oblasti, které se nachází u kořene penisu. Vhodné je začít cvičit i cviky k posílení těchto svalů. Přesné popisy najdete na internetových stránkách. Jestliže ale volně prodejné preparáty nezaberou, je důležité neotálet a ke specialistovi se objednat. Jak již bylo zmíněno, dlouhodobě nefunkční sexuální život ovlivní celkově náš život, který si neužíváme naplno. 

Je dobré s mužem o problému otevřeně mluvit a podpořit ho. Zavírání očí a přehlížení disfunkce erekce ničemu nepomůžete. V žádném případě si ze situace nedělejte legraci nebo ji nezlehčujte. Pro muže je toto téma velmi důležité, může se cítit méněcenně, může mít obavy, že vás ztratí…

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *