Dětské kuchyňky

Dětské kuchyňky

Autor obrázku: woodleywonderworks

Máte doma dceru ve věku, kdy je zvídavá a ráda se Vám v kuchyni plete při vaření pod nohama? Pak jí rozhodně pořiďte její vlastní dětskou kuchyňku! Nejenže se Vám již pod nohama plést nebude, ale navíc si bude rozvíjet fantazii, představivost a bude si připadat důležitá.

Tyto kuchyňky však nejdou přímou výsadou dívek, najdou se i chlapci, kteří již od mala inklinují k zálibě ve vaření, jež jim může i v dospělosti vytvářet směr, jímž by se chtěli ubírat! – Stát se kuchařem!

V obchodech lze vybírat z různých velikostí, od těch nejmenších až po velikostně reálné kuchyně, i se zvukovými efekty. Barevné variace s různým vybavením, jako trouba na pečení, plotýnky, kolečka na nastavování stupňů, vařečky, hrnce a další doplňky, to vše lze sehnat pro Vaši ratolest. Dokonce jsou vyráběny z různých materiálů, od plastů až po dřevěné variace, takže máte opravdu z čeho vybírat.

Autor obrázku: jenny818

No a pokud ke kuchyňce přikoupíte i nějaké to dětské nádobí a umělohmotné napodobeniny potravin, pak máte dozajista vyhráno. Pokud navíc budete předstírat, že imaginární jídlo servírované dětmi, Vám ohromně chutná, můžete zažít i mnoho legrace.

Děti Vám budou nesmírně vděčné za svou novou zábavu, při níž si „vypěstují“ jakýsi základ k vaření reálnému v pozdějších letech.

Mnohdy Vám sice zmizne nějaké ten hrnec, lžička, vařečka či miska z Vaší vlastní kuchyně, ale většina maminek se nad touto horlivostí pouze pousměje.

Dokonce už i v mnoha dětských koutcích a mateřských školkách jsou touto kuchyňkou pro malé kuchařky a kuchaře vybaveni.

Takže, zkuste našetřit nějakou tu „kačku“ a pořiďte Vašemu dítku tuto zábavnou věcičku, třeba k narozeninám. Určitě tím dítě potěšíte a Vám ubude starost, co mu koupit jako dárek.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *