Oznamte narození dítěte všem přátelům, známým i rodině

Narodilo se vám dítě a je čas o tom dát vědět rodině, známým, kamarádům, kolegům a podobně? Jak oznámit narození dítěte? Je to nejkrásnější zpráva, kterou můžete komukoliv dát, a tak byste si měli na tom, jak ji sdělíte ostatním, dát skutečně záležet.

By: Dan Harrelson

Svým nejbližším, to znamená rodině, můžete zavolat a tu radostnou událost sdělit po telefonu. Ostatním můžete poslat SMS a tou jim sdělit tuto úžasnou novinku. SMS může být vtipná a může být také originální. Sdělte v ní, jak se vaše dítě jmenuje, jestli chcete být víc konkrétní, můžete je informovat o době narození, údajích kolik měří a kolik váží.

Pokud píše SMS otec a píše, že se mu narodila dcera a obě jsou v pořádku, neznamená to, že se narodila dvojčata jak si mylně myslí moje drahá polovička, když tuto SMS obdrží, ale že matka i dcera jsou v pořádku…

Co také můžete poslat, je MMS s fotografií vašeho dítěte, nebo poslat fotografii přes Viber. Pokud máte Facebook, pak tuto novinku oznamte všem svým přátelům právě přes Facebook, kam taktéž můžete umístit fotografii s informacemi o tom, že se vám narodilo miminko.

Osobně jsem si velmi promýšlela, jak tuto zprávu poslat do světa, jelikož jsem v té době Facebook neměla, tak jsem posílala SMS a telefonovala, rodině pak poslala MMS. Po rozeslání vám pak přijdou odpovědi s otázkami, na které jsem již však neměla sílu odpovídat, protože chodili celou noc.

S babičkami jsem si pak telefonovala a povídali jsme si o tom, jaký byl porod a jak máme krásnou a velkou dceru. Na tyto chvíli nikdy nezapomenete, budete na ně vzpomínat během roku a nejvíc pak při narozeninách vašeho dítěte.
Related Posts

Comments

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Stay Connected

[td_block_social_counter facebook=”tagdiv” style=”style6 td-social-boxed” open_in_new_window=”y” f_counters_font_family=”394″ f_network_font_family=”891″ f_counters_font_size=”eyJhbGwiOiIxNCIsImxhbmRzY2FwZSI6IjEzIiwicG9ydHJhaXQiOiIxMiJ9″ f_network_font_size=”eyJhbGwiOiIxMyIsImxhbmRzY2FwZSI6IjExIiwicG9ydHJhaXQiOiI5In0=” counter_color=”#ffffff” counter_color_h=”#ffffff” network_color=”#ffffff” network_color_h=”#ffffff” tdc_css=”eyJsYW5kc2NhcGUiOnsibWFyZ2luLWJvdHRvbSI6IjQwIiwiZGlzcGxheSI6IiJ9LCJsYW5kc2NhcGVfbWF4X3dpZHRoIjoxMTQwLCJsYW5kc2NhcGVfbWluX3dpZHRoIjoxMDE5LCJwb3J0cmFpdCI6eyJtYXJnaW4tdG9wIjoiLTEwIiwibWFyZ2luLWJvdHRvbSI6IjMwIiwiZGlzcGxheSI6IiJ9LCJwb3J0cmFpdF9tYXhfd2lkdGgiOjEwMTgsInBvcnRyYWl0X21pbl93aWR0aCI6NzY4LCJwaG9uZSI6eyJtYXJnaW4tYm90dG9tIjoiNDAiLCJkaXNwbGF5IjoiIn0sInBob25lX21heF93aWR0aCI6NzY3fQ==” twitter=”tagdivofficial” youtube=”tagdiv”]

Recent Stories