Kde se poradit o zdraví svého dítěte?

Když se vám narodí děťátko, začíná vám období radosti. Od této chvíle sledujete jeho první úspěchy, krůčky po světě. Pečlivě si zaznamenáváte, když začne lézt, kdy mu vyroste první zub. Všechno prožíváte velice intenzivně. Je to naprosto logické. Vždyť přece jde o vaše dítě. O to těžší potom pro vás je, když děťátko má nějaké zdravotní problémy, byť se může zdát, že se jedná o maličkosti.

Zdravotní problémy děťátka přinášejí zátěž

Jenže probdělé noci, kdy má dítě zvýšenou teplotu a pláče, protože se mu prořezávají první zoubky, to rozhodně není maličkost. Pro rodinu je to samozřejmě velká zátěž. Maminka, tedy vy, hledá pomoc. Jsou projevy mého děťátka v pořádku? Nemám pro jistotu zajít k lékaři nebo dokonce na pohotovost? Podobné otázky si samozřejmě matka klade, když dítě začne kašlat, smrkat, zvýší se mu teplota. V takové chvíli by jistě uvítala, kdy by měla ve svém okolí někoho, kdo bude mít odborné znalosti. Dokáže ji uklidnit a nabídnout řešení. Takovým partnerem se mohou stát lékárny s označením modrozeleným logem Pharmapoint.cz. Najde

V nich kvalifikované lékárníky, s kterými bude moci problémy svého děťátka konzultovat.

Lékárník dokáže pomoci

Mnoho žen totiž hledá odpovědi a otázky týkající se zdraví svého dítěte na internetu. Nechceme samozřejmě tvrdit, že je to špatné, sdílené zkušenosti jsou pro matky velice důležité. Jsou ale prostě v životě situace, kdy se matky bez skutečně odborné rady neobejdou. Pokud se, maminky, dozvíte  o projektu Pharmapoint.cz, uvidíte, že právě o to se tento projekt snaží. Poskytnout vám kvalifikované poradenství. Nemusíte samozřejmě běhat za lékařem s každou maličkostí. V takové situaci se hodí, budete-li mít po ruce spolehlivého lékárníka, který vám operativně pomůže. Vysvětlí, co bude pro vaše dítě nejlepší a případně vás pošle i k lékaři.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *