Aby měla děťátka sladké sny…

Není nic hezčího než pohled na spokojeně spící miminko. Přitom stačí tak málo, aby měla děťátka sladké sny – kvalitní výbavička na spaní. Přečtěte si několik tipů, jak vybrat to nejlepší.

V pohodlí už od narození

Dopřejte miminku kvalitní spánek už v porodnici. Pomůže vám s tím mušelínová zavinovačka pro miminko, která je krásně měkoučká a děťátku připomíná pobyt v maminčině bříšku. Při výběru se zaměřte na to, aby byla vyrobená z certifikovaných materiálů, které jsou pro vašeho drobečka nezávadné. A až miminko ze zavinovačky vyroste, můžete ji použít jako podložku na sezení nebo dečku na hraní.

Na chladnější noci v postýlce pak určitě využijete spací pytel pro novorozence. Jeho nespornou výhodou oproti dece je, že ho miminko neodkope, takže se nevzbudí v noci zimou. Nemusíte se ale bát, že by se v něm drobeček nemohl hýbat. Kvalitní spací pytle umožňují dětem dostatek pohybu.

Stejně jako u zavinovaček, tak i u spacích pytlů se zaměřte na to, z jakých materiálů jsou vyrobené. Upřednostňujte přírodní materiály s certifikací OEKO-TEX STANDARD 100, která zaručuje, že je zboží bezpečné i pro malá miminka.

Pohodlí i při jídle

Po vydatném spánku miminkům zpravidla vyhládne. Abyste po každé hostině nemuseli uklízet, vyplatí se investovat do kvalitního bryndáku. Praktickým pomocníkem je bryndák s rukávy, Vašeho drobečka do něj obléknete, takže ochráníte před ušpiněním nejen trup, ale i ručičky. A i když jídlo stříká všemi směry, nemusíte miminko po každém krmení i převlékat. Nezapomeňte vybírat bryndák s kapsou, díky které se zbytky jídla nedostanou ani na podlahu.

Vše pro kvalitní spánek i stolování miminka pořídíte na českém e-shopu MOONBABY. Majitelé všechny kousky pečlivě vybírají a zaměřují se zejména na kvalitu. Při nákupu tak máte jistotu, že nešlápnete vedle.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *