Venkovní hrátky s dětmi

Bezdeštné dny, a je jedno, zda je jaro, léto nebo podzim, přímo vybízejí k vycházkám do přírody a venkovním hrátkám s dětmi. Jak však své dítko venku zabavit?

Hračky na písek

Také rádi vzpomínáte, jak jste jako malí seděli na písku a stavěli bábovičky? V dnešní době je možné zakoupit hrací sety na písek s různým množstvím součástí. Velmi často mají bábovičky tvar roztomilých zvířátek.

Že si neumíte představit léto bez zmrzliny? Sada na písek pro tvorbu zmrzliny učaruje nejednomu dítěti.

S hračkami na písek si vaše ratolesti vyhrají nejen na pískovišti, ale i na pláži. Využití naleznou také při nepříznivém počasí, a to při hraní s moderní hračkou – kouzelným pískem.

Odrážedla

Dětská odrážedla v podobě kola nebo skútru pomáhají dětem se zlepšením udržování rovnováhy a zároveň si s ním užijí spoustu zábavy. Mohou vás na něm doprovázet při procházce, vyhrají si s ním na dětském hřišti… Jde o skvělou průpravu, jak připravit dítko na kolo.

Jak vybrat vhodnou velikost

Aby dítko zvládlo jízdu na odrážedle, je zapotřebí vybrat vhodnou velikost. A to tak, aby dítě z jeho sedátka dosáhlo nohami na zem, a to jejich celou plochou. Nejen, že se dítě cítí jistější, ale také se ze špiček nedokáže dostatečně odrazit.

Zároveň je nutné při koupi odrážedla pohlídat, aby dítě dosáhlo bez jakýchkoliv problémů na řídítka, která jsou pro dítě široká tak akorát.

Výška sedadla

Ačkoli dítě má při zkoušení odrážedlo dobré, za pár měsíců tak být nemusí. Přece jen malé děti rostou jako z vody. Přesvědčete se proto o výškovém rozsahu sedátka.

Jaký materiál odrážedla upřednostnit?

Pro výrobu rámů těchto jezdících prostředků se používá dřevo, plast a kov. Zatímco plastová mívají nižší hmotnost, kovová se nejvíce podobají klasickým dětským jízdním kolům.

Záleží pouze na vás, jaký typ zvolíte.

Další doplňky pro jízdu na odrážedle

Pro bezpečnou jízdu na odrážedle se vyplatí pořídit malému jezdci dětskou cyklistickou helmu, která jej bude chránit při pádu.

Přiďte vše na jednom místě

Pro nákup není nutné obcházet kamenné obchody s dětským zboží. Snadno je pořídíte z pohodlí domova.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *