5:56 pm - Monday August 19, 2019

Nebuďte nešťastná z vašeho poprsí, i po kojení může být sexy

Written by | 19.02.2016 | 0

Maminky, ženy, které odkojily své milované děti, bohužel po ukončení laktace zjišťují, že se jejich prsa markantně změnila… Kde jsou ta pevná, velká, hezká prsa, které jste pyšně vystavovala ve výstřihu, a muži se za vámi ohlíželi…?

Ňadra potřebují s přibývajícím věkem i změnou životního stylu zregenerovat, dodat novou sílu a to ideálně zevnitř i zvenčí. Pomohou vám kvalitní krémy na zpevnění pokožky, sportovní podprsenka, která prsa udrží pěkně pevně a také doplňky stravy. Jedním takovým je BreastExtra, který je k regeneraci prsou víc než vhodný. Nejenže dojde k regeneraci, ale jde o prášky na zvětšení poprsí, které zajistí předejití povadlosti a ochablosti.

Dopřejte prsům správný pohyb, zapojení svalů

Možná tápete v tom, jaké cviky vám zajistí pevná, hezká a dmoucí se prsa. Cviky jsou to přitom skutečně jednoduché, zvládne je každá maminka po ukončeném kojení a není k nim potřeba žádného speciálního nebo cenově náročného vybavení.

Stoupněte si ke stěně, asi 50 cm od ní. Opřete se o ruky, které budou položeny ve výši i šíři ramen. Pomalu si od stěny odtahujte a přitahujte. Stačí vydržet pár minut a budete cítit, že vás bolí ruce i prsní svalstvo.

Opomíjeným, přesto skvělým cvikem, je obyčejné tlačení rukou proti sobě. Můžete jej dělat cestou domů z práce, v práci, při návštěvě toalety, ráno, večer… Hned po pár zatlačeních rukou do sebe ve výši prsou budete cítit napětí, tlak, tedy znamení, že vaše prsní svaly pracují a zpevňují se.

Posilování pro chytré ženy

Regenerace poprsí vyžaduje svůj čas. Vezměte, jak dlouho probíhaly hormonální změny, jak dlouho jste kojila… Je dobré užívat jak prášky na zvětšení poprsí a celkovou regeneraci, tak zaměřit se na zdánlivě lehké a neúčinné činky. Pořiďte si půlkilové, hezké, do rukou padnoucí činky a začněte je v lehu zvedat. Anebo jen rozpažujte ve výši ramen. Vaše prsa se začnou rýsovat a dmout už po pár týdnech.

Filed in: Zdraví